Reference

Velmi příjemná paní makléřka, seriózní jednání, jedničková komunikace, rychlá snaha, flexibilita. Tuto Realitní kancelář vřele doporučuji všem, kteří chtějí prodat bezproblémově svou nemovitost.

Jan Zimmerhansl

Paní Vilímková mi velmi pomohla s prodejem bytu v Praze. Nejen že vše profesionálně nafotila, ale zároveň mi pomohla i s naceněním mé nemovitosti. Vše proběhlo k neprosté spokojenosti, byt byl prostřednictvím paní Vilímkové prodán, zároveň bylo vyřešeno i vše okolo smluv a všech ostatních náležitostí. Doporučuji proto tuto paní při prodeji vaší nemovitosti.

Knotek Jaroslav

Zdravím, já za sebe mohu napsat jenom samou chválu. Trpělivost, ochota, vstřícnost atd.

Jaroslav Vokáč

S prodejem bytu jsme byli velmi spokojeni (myslíme, že byl spokojený i kupující).
Celá akce byla velmi dobře organizovaná a koordinovaná. Když se vyskytl nějaký problém, tak jste ho operativně řešila, informovala o průběhu a ochotně také reagovala na všechny naše nejasnosti a dotazy. Děkujeme a přejeme hodně úspěchů.

Votrubcovi

V roce 2018 jsme se rozhodli s manželkou, že prodáme naší nemovitost na Praze 4, jednalo se o byt 3+1. Protože oba jsme pracovně velmi vytíženi oslovili jsme realitní kancelář Vilimková reality. K naší plné spokojenosti se RK postarala o veškeré náležitosti spojené s prodejem a to naprosto profesionálním způsobem. Pokud budeme ještě v budoucnu prodávat nějakou nemovitost rozhodně se obrátíme bez váhání na tuto RK.

Vladislav Kuběnský

Ráda se připojím k hodnocení.
Díky paní Vilímkové a jejím kolegům jsme dobře prodali 2 byty ke spokojenosti naší i kupců. Neměli jsme pocit, že na nás spěchá nebo nás do prodeje tlačí, byla to vždy příjemná jednání. Poradili s cenou, objekt profesionálně nafotili. Až bude nějaké příště, tak se zase na její realitku obrátíme.

Hana Adámková

Vážená paní Vilímková,
velice si vážím Vašich profesionálních služeb v oblasti realit a vždy budu Vaši realitní kancelář preferovat. Jak u zprostředkování prodeje, tak pronájmu pro mé klienty, jsem byl jak já, tak mí klienti, naprosto spokojeni s Vaší prací.
S úctou

JUDr. Petr Vaněk, advokát

Na realitní kancelář Vilímková Reality jsem dostal doporučení od mě dobré známé, která mi chtěla pomoci s prodejem hotelu v Kutné Hoře. Oslovil jsem majitelku p Vilímkovou.
Zda by mi prodala výše uvedenou nemovitost, byl jsem překvapen rychlým a ochotným jednáním a sehnáním chybějících dokumentů. Po návratu z dovolené proběhl rychlý nekomplikovaný prodej včetně zajištěných právních služeb. Asi po roce jsem se opět obrátil na p. Vilímkovou s prodejem domu v Šestajovicích opět mi pomohla s doplněním chybějících dokumentu a sehnala v brzké době kupce. Převod opět proběhl rychle k plné spokojenosti zúčastněných stran. Několik mých známých prodává své nemovitosti též přes Reality Vilimková na mé doporučení o výborném servisu a rychlého sehnání kupce.

Petr Elisak

Paní Vilímková mi prodávala byt na Vinohradech. Vše proběhlo hladce, bez jediné chybičky, od sehnání kupce až po realizaci prodeje a přepsání nemovitosti na nového majitele. Prostě servis na jedničku. Byla jsem velmi spokojená a všem doporučuji...

Ivana Váňová

Rád bych poděkoval Janě Vilímkové, za dlouhodobou spolupráci při prodeji ať už jednotlivých nemovitostí nebo developerských projektů. Velmi si vážím jejího profesionálního přístupu a vždy 100% připravenosti. Doufám a věřím, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále. Jana je nejen skvělá makléřka, ale také a především úžasný člověk s pozitivní energií, kterou se nebojí rozdat kolem sebe.
Jani je mi ctí.

Martin Bedřich, realitní makléř

Pomohu Vám najít a vyřídit koupi Vaší vysněné nemovitosti.

Jmenuji se Jana Vilímková, jsem realitní makléřka a konzultantka.
Nemovitosti prodávám od roku 2012.

Povinné údaje

Jméno: Jana Vilímková
Místo podnikání: Rybná 716/24, 110 00 Praha 1 - Staré Město
IČO: 45296081, DIČ: CZ6758061299,
Vznik živnostenského oprávnění: 02.11.1992,
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 04.03.2020,
Živnost přidělil: Městský úřad Praha 4

AML
Zásady ochrany osobních údajů (GDPR)

Nechte mi vzkaz

Vyplňte svoje jméno a příjmení
Vyplňte svůj e-mail, abych Vám mohla odpovědět.
Nechte mi vzkaz.
Souhlas je vyžadován.